Spotkanie członków i sympatyków Koalicji Polska Wolna od 5G

UWAGA!
Zwołujemy robocze spotkanie członków i sympatyków Koalicji Polska Wolna od 5G w celu omówienia aktualnej sytuacji i zaplanowania wspólnych działań, aby zwiększyć naszą skuteczność w zatrzymaniu instalowania 5G w Polsce.

Inteligentna infrastruktura 5G – sieć całkowitej kontroli ? jest w szybkim tempie wdrażana w Polsce przy użyciu niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia technologii.

O ile nie zjednoczymy się szybko, wszyscy będziemy wkrótce na drodze do orwellowskiej przyszłości, czyli całkowitego niewolnictwa korporacyjnego i finansowego. Będziemy jak zombi – żywe trupy uzależnione od dziesiątek niepotrzebnych gadżetów, które oprócz tego będą nas nieustannie inwigilować. Zaczniemy bardzo chorować. Zniknie też bogactwo bioróżnorodności, bo stacje bazowe będą montowane również na terenach chronionych.

5G i inne sieci bezprzewodowe są nie tylko niebezpieczne dla zdrowia i naturalnych ekosystemów, ale także dla wolności i niezależności ekonomicznej Polski.

Wszyscy jesteśmy ofiarami tej wojny z ludzkością i naturą. Jednak o wiele za dużo ludzi wciąż nie jest świadomych zagrożenia. Musimy ich obudzić, zanim będzie za późno.

UWAGA! Spotkajmy się i pracujmy wspólnie nad wzmocnieniem działań przeciw 5G i wdrażaniem w zamian dobrych rozwiązań. Ty też musisz podjąć konkretne działania, aby zatrzymać 5G.

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W KRAKOWIE 14 grudnia (sobota) 2019

Miejsce: ul. Mikołajska 4/6 (na domofonie jest napis: Stowarzyszenie FREEDOM) – zaraz obok Starego Rynku

PROGRAM:
10:15 5G – Działania Koalicji Polska Wolna od 5G i aktualna sytuacja
10:30 Konieczne działania ? propozycje Komisji Sterującej i propozycje uczestników
11:00 Działania przeciw 5G w UK – współpraca
11:15 Dyskusja w grupach (podział na grupy wg konkretnych działań), wypracowanie strategii działania dla poszczególnych tematów
12:30 ? przerwa (smakołyki z eko-gospodarstwa)
12:45 Raporty z poszczególnych grup
13:15 Zobowiązania uczestników
15:00 Podsumowanie

UWAGA! PROSIMY O POTWIERDZENIE UDZIAŁU na adres: jadwiga@icppc.pl Planujemy przygotować gar wspaniałej zupy dyniowej z naszych eko-dyni i musimy wiedzieć ile. Mile widziane inne smakołyki od Was na wspólny stół.

Z pozdrowieniami, Jadwiga Łopata, Katarzyna Stawińska i Julian Rose