Antoni Przechrzta

      Brak komentarzy do Antoni Przechrzta

ANTONI PRZECHRZTA (M.A. RA mNFSH): uzdrowiciel, absolwent m.in. Akademii Królewskiej w Londynie. Współpracuje z lekarzami, prowadził zajęcia z medycyny komplementarnej ze studentami uczelni medycznych w Londynie m.in.: Royal London Hospital oraz prowadzi warsztaty samorealizacji. Jest autorem metody rozwoju intuicji/postrzegania pozazmysłowego, praktykuje duchowe uzdrawianie wraz z psychoterapią. W terapii odwołuje się do obszarów duchowych człowieka.
Antoni jest akredytowanym nauczycielem NFSH The Healing Trust, dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU. Jako terapeuta z wieloletnim doświadczeniem i praktyką nauczycielską daje wspaniałą możliwość studentom nie tylko do nauczenia się niezwykłych umiejętności, ale równocześnie do rozwiązywania istotnych życiowych zagadnień. Od lat udziela się społecznie propagując zdrowy styl życia i uczciwość w medycynie, która powinna być przyjazna człowiekowi i skuteczna. Aktywnie działa poprzez media, w Sejmie RP i na wielu płaszczyznach m. innymi naukowych i rządowych demaskując oszustwa medyczne w obszarze praworządności, domagając się zdrowego środowiska naturalnego, zdrowej żywności oraz uczciwej medycyny.
Więcej na www.uzdrawianie.com in na FB Instytut Realizacji Siebie tel. 600 587 848.
Na Konferencji wystąpi z bardzo istotnym tematem dla nas wszystkich: „Jak być zdrowym bez leków i systemu korporacyjnego”.