POWITANIE  WIOSNY

      Brak komentarzy do POWITANIE  WIOSNY

Zbliża się kolejna okazja do spotkania :

POWITANIE  WIOSNY

29 ? 31 marca 2019 r.

Centrum Konferencyjno – Hotelowe SOBOTEL
Sobótka – Masyw Ślęży

Wszystkie nasze spotkania cykliczne , trwają od wielu lat, pod patronatem Niezależnej Telewizji . Po raz kolejny otrzymaliśmy także patronat medialny miesięcznika ?Czwarty Wymiar? ? jest to ogromne wyróżnienie i zarazem poparcie naszych inicjatyw działania. Mają te spotkania bowiem na celu rozwój świadomości ludzi i chęć stworzenia warunków do życia w pięknym, przepojonym uczciwością i miłością świecie. Służą przebudzeniu i tworzeniu harmonii w naszym otoczeniu oraz kreowaniu zmiany świadomości życia dla nas wszystkich.

 Program tej 3-dniowej imprezy zakłada koncerty, wykłady, medytacje….będzie jak zwykle cudownie! Spotykamy się w Sobótce  – u samego podnóża magicznej góry  Ślęży . Na szczycie Ślęzy odbędzie się tradycyjnie już medytacja w kręgu, przy dźwiękach bębna i gongów. Medytacja ta dedykowana jest dla całej Matki Ziemi ? z prośbą o pokój, miłość i pojednanie.

Dla nas mamy zarezerwowane 2 hotele (?Sobotel? i ?Miś?) i  wynegocjowane  dobre warunki i znaczne zniżki za pobyt w tych hotelach. Mamy  też zapewnione całodobowe wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i serwis kawowy).

Warunkiem negocjacji cenowych było przyjęcie przez  organizatora rezerwacji miejsc w tych 2 hotelach. Rezerwacja w tych  hotelach  będzie się odbywała tylko przeze mnie. Proszę – nie rezerwujcie zatem noclegów na własną rękę. Przed dokonaniem wpłat, proszę o kontakt ze mną (tel. 602 596 451, e-mail: kamawroc@wp.pl), by ustalić, czy są  jeszcze wolne miejsca, otrzymać nr konta wpłat (jest nowe konto)oraz uzgodnić warunki (ile osób, z kim łączyć, od kiedy pobyt itp.).

Zapraszam do rezerwowania już miejsc. Ilość miejsc w tych 2 hotelach jest ograniczona. Zatem istnieje zasada pierwszeństwa rezerwacji i wpłat. Osoby, które nie zdążą zrobić rezerwacji, będą we własnym zakresie zobligowane do poszukania sobie noclegów.

Aby zniwelować trudności, związane z organizacją całości imprezy, a przede wszystkim – rezerwacją miejsc hotelowych (na bazie poprzednich doświadczeń) proszę, by przyjąć do wiadomości, że będzie istniała możliwość rezygnacji  z uczestnictwa do 2 tygodni przed imprezą. Po tym czasie proszę o dokonywanie zamian we własnym zakresie i rozliczanie między sobą  wpłat za pobyt na Powitaniu Wiosny.

Z ogromną radością oczekuję na Wasze zgłoszenia uczestnictwa, w tej pięknej imprezie przebudzania ludzkich serc i naszej świadomości. Program imprezy zostanie przekazany w terminie późniejszym.

Wszystkich zainteresowanych proszę o e-maila do mnie – prześlę warunki uczestnictwa.

Z miłością i pozdrowieniami

Krystyna Maciąg
Organizator Powitania Wiosny 2018
Tel. 602 596 451
e-mail: kamawroc@wp.pl