Powitanie Jesieni 2019

      Brak komentarzy do Powitanie Jesieni 2019

POWITANIE JESIENI 2019
27 ? 29 września 2019 r.
Centrum Konferencyjno – Hotelowe SOBOTEL
Sobótka – Masyw Ślęży

Nasze spotkania w Masywie Ślęży – Powitania Wiosny i Powitania Jesieni – trwają cykliczne (XVIII spotkanie), pod patronatem Niezależnej Telewizji. Po raz kolejny już, otrzymaliśmy także patronat medialny miesięcznika ?Czwarty Wymiar? ? jest to ogromne wyróżnienie i zarazem poparcie naszych inicjatyw działania. Mają te spotkania bowiem na celu rozwój świadomości ludzi i chęć stworzenia warunków do życia w pięknym, przepojonym uczciwością i miłością świecie. Służą przebudzeniu i tworzeniu harmonii w naszym otoczeniu oraz kreowaniu zmiany świadomości życia dla nas wszystkich. Ta piękna tradycja spotkań jednoczy nas, pozwala otwierać nasze serca i być siewcami i latarnikami dla tych, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę świadomego przebudzenia.

Spotykamy się w Sobótce – u samego podnóża magicznej góry Ślęży. Przez 3 dni będziemy uczestniczyć w medytacjach, prelekcjach, koncertach. Na szczycie Ślęzy odbędzie się, tradycyjnie już – medytacja w kręgu, dedykowana ona jest dla całej Matki Ziemi ? z prośbą o pokój, miłość i pojednanie.

Mamy zarezerwowane na tą imprezę 4 hotele, zapewnione całodobowe wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i serwis kawowy). Zapraszam już do rezerwacji miejsc – istnieje zasada pierwszeństwa rezerwacji i wpłat. Wszystkie rezerwacje (w 4 hotelach) odbywają się tylko za moim pośrednictwem.

Z ogromną radością oczekuję na Wasze zgłoszenia uczestnictwa, w tej pięknej imprezie przebudzania ludzkich serc i naszej świadomości.

Wszystkich zainteresowanych proszę o e-maila do mnie na adres: kamawroc@wp.pl – prześlę warunki uczestnictwa.

Program imprezy zostanie przekazany w terminie późniejszym.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/krystyna-maciąg-terapeutka/powitanie-jesieni-2019/533317940540059/

Rezerwacja miejsc i wszelkie informacje:
Krystyna Maciąg
Organizator Powitania Jesieni 2019
Tel. 602 596 451
e-mail: kamawroc@wp.pl