Irena Brambor

      Brak komentarzy do Irena Brambor

Jest absolwentką SGGW-AR w Warszawie. Po ukończeniu studiów pracowałam w Herbapolu w Pruszkowie a potem kilka lat w Zespole Szkół Rolniczych w Brwinowie jako nauczyciel przedmiotów zawodowych .W latach 1996-1997 uczęszczałam do Szkoły Psychotronicznej ,we Wrocławiu założonej przez prof Zbyszka Królickiego gdzie uczyłam się medytacji ,jogi ,radiostezji i sztuk mantycznych etc..
Następnie przez 15 lat prowadziłam sklep o specjalności ezoteryka i medycyna naturalna.W tych latach dużo podróżowałam w gronie przyjaciół do tzw. miejsc mocy na medytacje min Egipt, Izrael, Indie, Nepal, Peru, Francja, Hawaje.
Po likwidacji sklepu wróciłam do zgłębiania wiedzy z zakresu ziołolecznictwa najpierw prywatnie min u dr Różańskiego a w 2016 ukończyłam Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach. W zeszłym roku kupiliśmy dom pod Ślężą i aktualnie mieszkam w Sulistrowicach gdzie wraz z Adamem uprawiamy warzywa ,zioła i kwiaty biodynamicznie( z uwzględnieniem faz księżyca , korzystając z mocy kryształów etc)