Dobra żywność dla nas i naszych dzieci

      Brak komentarzy do Dobra żywność dla nas i naszych dzieci

Serial pt. Kłamstwa Ministerstwa Rolnictwa 

W związku z tym, że Minister Rolnictwa Pan Krzysztof Ardanowski nie znalazł czasu na spotkanie z grupą rolników i konsumentów, którego domagało się tysiące wyborców, rozpoczynamy serial pt. KŁAMSTWA MINISTERSTWA ROLNICTWA. Koniecznie czytajcie, komentujcie w mediach społecznościowych, nagłaśniajcie i piszcie WYTRWALE SWOJE ŻĄDANIA do Ministra Rolnictwa .. [czytaj więcej]

„Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Jan Krzysztof Ardanowski
Warszawa, ul. Wspólna 30
e-mail: kancelaria@minrol.gov.pl

Premier Rządu RP Mateusz Morawiecki
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Aleje Ujazdowskie 1/3, 00-583 Warszawa
e-mail: sprm@kprm.gov.pl

Na stronie Ministerstwa Rolnictwa https://www.gov.pl/web/rolnictwo/plan-dla-wsi-ochrona-wsparcie-i-rozwoj-polskiego-rolnictwa jest dużo kłamstw i dużo obietnic?niestety w rzeczywistości wszystko wygląda inaczej.

Dostaliśmy odmowną odpowiedź od Ministra Ardanowskiego w sprawie spotkania 10 grudnia 2018. Ministerstwo proponuje nam spotkanie przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, kiedy już będzie po ostatnich posiedzeniach Sejmu RP. Wysłaliśmy zatem kolejny list w sprawie wcześniejszego spotkania z Ministrem. Zachęcamy do zapoznania się z listem i ponownego wysyłania do Ministra Rolnictwa listów w sprawie spotkania z nami <a href=” http:=”” mywolniludzie.net=”” wp-content=”” uploads=”” 2018=”” 12=”” minister-spotkanie.pdf”=””>[list do Ministra]

 

Odpowiedź odmowna z Ministerstwa

Idziemy w dniu 10 grudnia 2018 do Premiera i Ministra Rolnictwa  z listami w sprawie  bezpieczeństwa żywnościowego Polski, zdrowia i wolności Rodaków.

List z tabelką do zbierania podpisów:

16 listopada 2018 zanieśliśmy do Kancelarii Premiera RP i Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi listy w sprawie bezpieczeństwa żywnościowego Polski, zdrowia i wolności Polaków.

Poniżej do wglądu przedstawiamy potwierdzenia odbioru oraz naukowe opracowania uzasadnienia listów.

Uzasadnienia postulatów 1-7 z listu do Pana Ministra Jana Krzysztofa Ardanowskiego z dnia 8 listopada 2018

Uzasadnienia postulatów 1-7z listu do Pana Premiera Mateusza Morawieckiego z dnia 8 listopada 2018