Transegniczny węzeł Monsanto i Bayer zawiązany

Nie przegap Mono Satanistycznego ślubu roku!
Julian Rose
Raport Specjalny na łamach Tygodnika Wiadomości Big Farma/Big Agro

Szczęśliwy dzień dziś nastał! Dwa twory prawie doskonale do siebie pasujące mają oto zostać połączone piekielnym węzłem małżeńskim.
Po należytym rozpatrzeniu, w dniu 21 marca 2018 r. Komisja UE ds. Monopolu i Morderstw usankcjonowała małżeństwo Bayer’a i Monsanto– za książęcą kwotę zaledwie 666 mld dolarów. Jakże radosny ów dzień dla ludzi, roślin i zwierząt na tej planecie!
Weselny toast tych dwóch złej sławy i tej samej płci korporacji będzie wznoszony przygotowanym w laboratorium koktajlem Roundup Ready. Zaproszeni goście będą mogli skosztować go ze specjalnie zamówionych azbestowych kielichów, a na każdym z nich – saturnowe insygnia korporacyjnej pary.
Cyber-kelnerzy, mający tylko Aspirynę i na sztywno przytwierdzony uśmiech, przyniosą do stołu dużą misę wypełnioną rosołkiem z Agent Orange, podczas gdy na szczęśliwą parę sypie się czarne confetti w nanotechnologii niczym deszcz.
Następne danie: genetycznie modyfikowane komary w gęstym od glifosatu sosie podane z przybraniem z genetycznie zmodyfikowanych ziemniaków Amflora oraz doprawione dressingiem z ziemniaków Flavor Saver prosto od Monsanto. Jak dowiedzieliśmy się z wiarygodnych źródeł, jako wielce oczekiwany deser, zostanie podany pudding ze Złotego Ryżu Golden Rice bogatego w związki fosforoorganiczne. Serwowany w pucharkach z genetycznie wyprodukowanej świńskiej skóry, noszących na brzegach inskrypcje „Nowy Porządek Świata”.
Goście otrzymają także lekkie digestivo, czyli kieliszeczek podgrzanej w mikrofalówce Coca Coli na lepsze trawienie. Posłodzone oryginalną sacharyną o recepturze chemicznej od Monsanto, z pewnością ukoi żołądek każdego zbyt zapalonego smakosza.

I na koniec, każdemu, kto zapragnie czegoś tak prostego, jak szklanka wody, korporacja Carkill najszczodrzej zaproponuje z tej okazji darmowe butelki wzbogaconej we fluor wody z kranu.
Po uroczystej kolacji, gości zabawiać będą Mad Onna, Miley Citrus i Lady Bla Bla, zcyborgizowana, transgenderowa wykonawczyni znana ze swoich pozbawionych emocji wystąpień i kostiumów wykonanych w całości z odtworzonych udek genetycznie zmodyfikowanych kurcząt. Co za wspaniały spektakl!
Zostanie udostępniona pula biletów na specjalne publiczne wydarzenie, które odbędzie się wkrótce potem w siedzibie Komisji Europejskiej. Ceny zaczynają się od 10 tysięcy dolarów na łebka, ale za milion dolarów za sztukę będą również dostępne miejsca w pierwszym rzędzie – w ograniczonej liczbie. Ci wybrańcy losu, którzy będą mieli dość szczęścia i nabędą takie miejscówki, dostaną darmowe T-shirt’y „MonBay” oraz po butelce odtłuszczonego mleka UHT bogatego w syntetyczny bydlęcy hormon wzrostu (bydlęcą somatotropinę). Rezerwujcie niebawem, te miejsca szybko się wyprzedają!
Dzięki szczodrości korporacji – gospodarzy tego wydarzenia – rozdawane będą również vouchery na oryginalne egzemplarze produktów z 1925 roku, zawierających PCB, czyli polichlorowane bifenyle, tak pomocne w zwiększaniu plastyczności organów wewnętrznych. Zakazane niestety w latach 1990-tych po tym, jak zbyt wiele osób doszło do irracjonalnego wniosku, że nie służą one nikomu ani niczemu do czegokolwiek dobrego.
Na koniec, młoda para wyjedzie na miesiąc miodowy, by skonsumować wspólną żądzę władzy. W tym przypadku, w zachwycająco nieodrestaurowanym zamku w Transylwanii, na zaproszenie Hrabiego Roth-Soros’a, prawnuka wychwalanego Hrabiego Draculi. Tam spędzą cichy weekend z bliskim przyjaciółmi i wampirami z Nowego Porządku Świata, planując kolejne wielkie przejęcie.
Czego tym razem? Powszechnie spekuluje się, że świat, bo nic innego nie jest tak atrakcyjne.
PS. „Kiedy moc miłości przewyższy umiłowanie władzy, świat zazna pokoju” [org. en. „When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace”] Jimmy Hendrix
Julian Rose jest pionierem ekologicznych upraw w Wielkiej Brytanii, jest pisarzem, aktorem, międzynarodowym aktywistą, Jest Przewodniczącym Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – International Coalition to Protect the Polish Countryside, jest autorem dwóch uznanych książek: „Zmieniając kurs na życie” oraz „W obronie życia”, które można kupić przez stronę www.julianrose.info